Zeytinyağlı Biber Dolması

Zeytinyağlı biber dolması sofraların vazgeçilmezleri arasında olup nesiller boyu lezzetiyle Türk mutfak kültüründe önemli bir yer edinmiştir.

Mutfakların ve davetlerin vazgeçilmez lezzetlerinden olan biber dolması, büyükten küçüğe herkesin favorisidir. Özellikle yaz mevsiminde çok fazla tüketilmektedir. İkram sofralarının en meşhur zeytinyağlısı olarak tüm özel davetlerinizde ilk başvuracağınız tariflerin başında yer alır.

Porsi10 mutfaklarında şeflerimizin marifetli ellerinde hazırlanan, enfes tadı ile midenizde ağırlık yapmayacak zeytinyağlı biber dolmamız, sizi tüm gün mutfakta vakit geçirmekten kurtarıp vakit kazandırarak lezzetiyle de sofralarınızdaki öncelikli tercihlerinizden olacaktır. Yemek olarak da meze olarak da damak çatlatan zeytinyağlı biber dolması Porsi10 kalitesiyle sofralarınıza renk katacak.

Enerji ve Besin Öğeleri 100 g için
Enerjı kj /kcal 663/159
Yağ (g)8,6
Doymuş Yağ (g)0,9
Karbonhidrat (g)17,3
Şekerler (g)1,8
Lif (g)1,8
Protein (g)2
Tuz (g)1

İçindekiler

Dolmalık Biber, Pirinç, Ayçiçek Yağı, Su, Kuru Soğan, Limon Sosu [su, Asitlik Düzenleyici (Sitrik Asit), Limon Suyu Konsantresi, Şeker, Limon Emülsiyonu, Koruyucu (Potasyum Sorbat, Sodyum Benzoat )], Havuç, Kuş Üzümü, Dolmalık Yer Fıstığı, Zeytinyağı, Tuz, Tarçın, Karabiber

Tags:


error: Content is protected !!