Zeytinyağlı Beyaz Lahana Sarması

Yediden yetmişe herkesin severek tükettiği sağlıklı, hafif, besleyici bir lezzet olan zeytinyağlı beyaz lahana sarması, içinde barındırdığı kalsiyum, potasyum, folik asit ve daha bir sürü vitaminler ile lezzetinin yanında şifa deposu olma özelliğini de barındırıyor.

Porsi10 mutfaklarında şeflerimiz tarafından özenle hazırlanan zeytinyağlı lahana sarmasının birazına limon sıkıp birazını yoğurtla yerken bir porsiyon az gelecek ve yetersiz kalacak. Zeytinyağlı lahana sarma, pratikliği ile sizleri bütün gün mutfakta olmaktan kurtaracaktır.

Porsi10 beyaz lahana sarması zeytinyağlı kategorisinin en iddialı mezelerinden birisi olup, sevdiklerinizle beraber akşam soflarınızda, beş çaylarınızda ikram edebileceğiniz lezzetli güzel bir atıştırmalıktır.

Porsi10 zeytinyağlı beyaz lahana sarmaları, üretim tesisimizde ürün kalitesinden ödün vermeden kalite standartları çerçevesinde hijyenik koşullarda özenle hazırlanarak sizlere sunulmaktadır.

Enerji ve Besin Ögeleri 100 g için
Enerji kj/kcal886/212
Yağ (g)12,8
Doymuş Yağ (g)1,3
Karbonhidrat (g)20
Şekerler (g)4,9
Lif (g)3
Protein (g)2,5
Tuz (g)0,9

İçindekiler

Beyaz Lahana, Kuru Soğan, Pirinç, Ayçicek Yağı, Limon Sosu [Su, Asitlik Düzenleyici(Sitrik Asit), Limon Suyu Konsantresi, Şeker, Limon Emülsiyonu, Koruyucu(Potasyum Sorbat, Sodyum Benzoat)], Havuç, Dolmalık Yer Fıstığı, Kuş Üzümü, Dereotu, Zeytinyağı, Tuz, Maydanoz, Şeker, Tarçın, Kimyon, Karabiber, Yenibahar

Tags:


error: Content is protected !!