Sebzeli Tavuk Çorbası

Soğuk kış akşamlarında içimizi ısıtan, hastalandığımızda şifa niyetine içilen sebzeli tavuk çorbası, Porsi10foodsolutions mutfaklarında  misafirlerinize her zaman aynı tatta kaliteyi sunarak lezzetli bir deneyim sunmanız için hazırlanmıştır. Sebzeli tavuk çorbasıyla her sunumda aynı kıvamı yakalayarak, lezzetli bir başlangıcı Porsi10foodsolutions ailesiyle birlikte planlayabilirsiniz.

Şifa dolu ve lezzetli bir açılış yapmak için Porsi10foodsolutions Sebzeli Tavuk Çorbasını menünüze ekleyebilirsiniz. Tavuğun baskın aromasıyla sebzelerin nefis lezzetini buluşturan sebzeli tavuk çorbasıyla daha çok lezzet ve daha çok verimi bir arada yakalayabilirsiniz. Dilediğiniz kadar ve her an mutfağınızda pratik bir yardımcınız olacaktır.

Porsi10foodsolutions mutfaklarında tavuk, sebze ve çeşitli baharatlarla lezzetlendirilerek mükemmel bir uyum içinde hazırlanan sebzeli tavuk çorbası; kaliteli, pratik ve ideal kıvamı sayesinde mükemmel bir sıcak başlangıç alternatifi olacaktır.

Porsi10foodsolutions mutfağındaki deneyimli şeflerin, taleplerinize göre ve size özel oluşturacakları sebzeli tavuk çorbası ile menülerinizin lezzetine lezzet katabilirsiniz. Porsi10foodsolutions çorbalar kategorisindeki diğer çorbalarımızı da listenize ekleyerek, misafirleriniz için hem çeşitli hem lezzetli seçimleri pratik şekilde sunabilirsiniz.

Enerji ve Besin Öğeleri100 g için
Enerjı Kcal /Kj 599/144
Yağ (g)9,9
Doymuş Yağ (g)1,8
Karbonhidrat (g)7,3
Şekerler (g)1,3
Lif (g)0,5
Protein (g)6,1
Tuz (g)1

İçindekiler

Su, tavuk eti, yoğurt (pastörize inek sütü, yoğurt kültürü), buğday unu, ayçiçek yağı, pastörize inek sütü, havuç, kırmızı biber, tuz, tereyağı (pastörize edilmiş inek sütü kreması, tuz), kuru soğan, pastörize bütün yumurta, krema [ inek sütü kreması, emülgatörler (yağ asitlerinin mono ve digleseritleri), kıvam arttırıcı (sodyum aljinat ve karragenan)], beyaz karabiber.error: Content is protected !!