Mercimek Çorbası

Anadolu’nun en çok tercih edilen çorbalarından mercimek çorbasını, Porsi10foodsolutions kalitesi ve pratikliğiyle profesyonel mutfaklardaki şeflerimiz için hazırlıyoruz. Mercimek çorbası, menülerinizde sıcak ve lezzetli bir başlangıç  için ideal bir seçim olacaktır.

Kırmızı mercimeğin yumuşak kıvamına eklediğimiz baharatlarla tadını doruklara taşıdığımız mercimek çorbası, menülerinizin en sevilen çorbalarının arasında yer alacaktır. Mutfaklarımızın en klasik çorbalarından olan bu çorba, tecrübeli Porsi10foodsolutions şeflerinin ellerinden geleneksel tadında sunulmaktadır. Pul biber, karabiber ve nefis tereyağıyla lezzetini ikiye katlayan mercimek çorbası, en şık yemek sunumlarınızı lezzetiyle taçlandıracaktır.

Porsi10foodsolutions gıda çözümleri yelpazesinde yer alan çorbalarımız ile hem zamandan hem enerjinizden tasarruf sağlayarak, lezzetli menülere imza atabilirsiniz. Deneyimli şeflerimizin taleplerinize ve size özel oluşturacağı gıda çözümleri ile her porsiyonda değişmeyen lezzet ve kaliteyi misafirlerinize gönül rahatlığı ile ikram edebilirsiniz.

Porsi10foodsolutions çorbalar kategorisindeki diğer çorbalarımızı da listenize ekleyerek, misafirleriniz için hem çeşitli hem lezzetli seçimleri pratik şekilde sunabilirsiniz.

Enerji ve Besin Öğeleri100 g için
Enerjı Kcal /Kj 619/148
Yağ (g)5,2
Doymuş Yağ (g)1,4
Karbonhidrat (g)14,7
Şekerler (g)0,4
Lif (g)5,6
Protein (g)7,8/td>
Tuz (g)1

İçindekiler

Su, kırmızı mercimek, buğday unu, ayçiçek yağı, havuç, , tereyağı (pastörize edilmiş inek sütü kreması, tuz), tuz, limon sosu [su, asitlik düzenleyici (sitrik asit), limon suyu konsantresi, şeker, limon emülsiyonu, koruyucu (potasyum sorbat-sodyum benzoat), antioksidan (askorbik asit),doğala özdeş limon aroması], kuru soğan, karabiber, kırmızı pul biber.error: Content is protected !!