SİZİN İÇİN ÜRETELİM
 

Kurumsal

BİZ KİMİZ?

Porsi10 markası olarak; 2010 yılında başladığımız yolculuğumuzda yenilikçi bakış açımızdan ve kalitemizden ödün vermeden üretim tesisimizde mutluluk veren tatlar yaratıyoruz.

 

Gastronomi şehri Bursa’da bulunan, BRC sertifikasına sahip tesisimizde gıda güvenliği ve helal yönetim sistemleri uyguluyoruz. Tüm süreçlerdeki önceliğimiz; sizler için lezzetli, kaliteli ve pratik ürünler ortaya çıkarmak.

 

Lezzetlerimizi Türkiye’de ve dünyanın dört bir yanında beğeninize sunuyoruz. Alanında uzman çalışanlarımız ve Harput Holding‘den aldığımız kurumsal mirasın gücüyle; sektörde öncü bir marka, ve çözüm ortağı olma yönünde emin adımlarla ilerliyoruz.

 

Porsi10 mutfaklarında tecrübeli şefler tarafından hazırlanan ürünlerimiz ile perakende kanalındaki tüketicilerimize ev yapımı tadında pratik çözümler sunuyoruz.

 

Ev dışı tüketim kanalında hizmet verdiğimiz zincir oteller, restoranlar, kafeler, gıda toptancıları gibi müşterilerimiz için işletmelere özel oluşturduğumuz reçetelerimiz ve değişmeyen lezzetimiz ile taleplere uygun, özel çözüm önerileri sunuyoruz.

MİSYONUMUZ

Hizmet verdiğimiz alanlarda genç ve dinamik yapımızla müşteri odaklı yaklaşımı esas alıp hızlı aksiyon alan, yenilikçi, kaliteli ve daima lezzetli ürünler sunan farklılık yaratmaya önem veren bir marka olmak.

VİZYONUMUZ

Sağlıklı, kaliteli ve pratik ürünleriyle lezzet üssü, alanında lider bir gıda şirketi olmak.

Kalite ve Gıda Güvenliği Politikası

kalite ve gıda güvenliği politikası
error: Content is protected !!