Domates Çorbası

Bambaşka tatlarla farklı sunumlar yapmak isteyen şeflerimizin ilk aklına gelen çorbalardan birisi de domates çorbası olmuştur. Klasik çorbalarımızdan olsa da domates çorbasıyla yemeğe sıcak bir başlangıç yapmanın hep özel bir yeri olmuştur.

Ev yapımı tadında hazırladığımız bu yoğun kıvamlı çorba, mutfak hazırlık süresinden tasarruf ederek misafirlerinize hızlı ve verimli bir şekilde mükemmel hizmet sunmanın harika bir yoludur.

Mis gibi kokusuyla karşı konulmaz lezzetinin buluştuğu domates çorbası, usta şeflerimizin yorumları ile modern mutfaklarımızda itinayla hazırlanmaktadır. Porsi10foodsolutions Domates Çorbası, muhteşem aroması ve pürüzsüz kıvamı, doyulmaz lezzetiyle gönülleri fetheden bir çorba olacaktır.

Pratik bir şekilde hazır olacak tam kıvamında, lezzetli ve dumanı tüten domates çorbasını servis ederken üzerine rendelenmiş kaşar peynirini de eklediğinizde tam bir efsaneye dönüşüyor.

Porsi10foodsolutions’un deneyimli şeflerinin taleplerinize ve size özel oluşturacağı domates çorbası vazgeçilmez lezzetlerinizden birisi olacak. Porsi10foodsolutions çorbalar kategorisindeki diğer çorbalarımızı da menünüze ekleyerek, misafirleriniz için lezzetli seçimleri pratik şekilde sunabilirsiniz.

Enerji ve Besin Öğeleri100 g için
Enerjı Kcal /Kj 486/117
Yağ (g)8,3
Doymuş Yağ (g)0,8
Karbonhidrat (g)9,1
Şekerler (g)1,6
Lif (g)0,4
Protein (g)1,2
Tuz (g)1,9

İçindekiler

Su, domates salçası, buğday unu, ayçiçek yağı, pastörize inek sütü, tuz, toz şeker, karabiber.error: Content is protected !!