Acılı Ezme

Porsi10 şeflerinin kaliteli ürünlerle özenle hazırladığı, Türk mutfağının önemli lezzetlerinden acılı ezmeyi ister kahvaltılarda sos olarak tüketebilir, isterseniz akşam yemeklerinizin yanında meze olarak servis edebilirsiniz. Porsi10 acılı ezme, davet sofraları için harika bir çeşit olmakla birlikte pratikliğiyle de size zaman kazandıracak. Yapımında kırmızı pul biber kullanıldığı için iştah açıcı özelliği de olan acılı ezme, genellikle et ve balık yemeklerinin yanında tercih edilmektedir.

Acılı ezme acı sevenlerin gözdesi, acı sevmeyenlere bile acıyı sevdirecek kadar damak çatlatan harika bir mezedir. Kebapların yanında ya da sıcak pide ile sunulan acılı ezme, kimsenin karşı koyamayacağı bir meze türüdür. Bir kez denediğinizde bağımlısı olacak ve bu harika çeşnili mezeyi onlarca yemeğin yanında tatmak isteyeceksiniz. Kızarmış ekmek ile sabah kahvaltılarınızda veya öğün aralarınızda tadına doyulmaz bir atıştırmalık olarak da tercih edebilirsiniz.

Kalite standartlarımız çerçevesinde hijyenik koşullarda üretim tesisimizde titizlikle hazırlanan ve özenle paketlenen acılı ezmeyi, dilediğiniz yemeğin yanında servis ederek sofralarınızda harikalar yaratabilirsiniz.

Enerji ve Besin Öğeleri 100 g için
Enerjı (kj /kcal)1291/309
Yağ (g)10,1
Doymuş Yağ (g)1
Karbonhidrat (g)35,9
Şekerler (g)7,9
Lif (g)20,9
Protein (g)8
Tuz (g)1

İçindekiler

Domates, Salatalık, Domates Salçası, Kuru Soğan, Çarliston Biber, Ayçiçek Yağı, Maydanoz, Kırmızı Pul Biber, Tuz

Tags:


error: Content is protected !!